Intencje mszalne 08-14.2022r.

11.08.2022r.

1. + Kazimierza Woźniaka int. od rodziny Wawrzyniaków oraz od kuzynki Reginy

2.+ Augustyna Frąckowiaka int. od synowej Doroty i wnuczki Joanny z rodziną

3.+  Marka Michalaka int. od kuzyna Mariusza z rodziną i kuzynki Anity z rodziną

4.+  Krystynę Kowalczyk int. od rodzin Rosołków , Jędrusiów

1. + Dawida Sztukowskiego int. od brata Włodzimierza i brata Rafała

2. + Romana Smolarka int. od rodziny Nowaków i przedszkola ,, Jarzębina” i żłobka Gminnego w Nowych Skalmierzycach.

3. + Stanisławę Wawrzyniak int. od rodzin Wawrzyniaków, Styburskich , Sówków z Chotowa

19:00

1. + Józefa Jurę int. od syna Andrzeja z żoną

2. + Leona Biernata int. od rodzin Jędrzejewskich, Otwiasków, Bodyńskich.

3. + Marię Szymczak ( 1r. śm.) Wacława, Stanisława, Seweryna Maciejewskich, Józefę, Kazimierza Maniaków, Stanisława, Cecylię Połczyńskich , Kazimierza Wolniaszka, Jana Cegielskiego.

4.

12.08.2022r.

10:00

1. + Alinę Grzybowską int. od siostrzeńców Darka i Łukasza z rodzinami.

2. + Marię Szymczak int. od rodzin Bugaj, Stasiaków, Lidii Kaczmarek z synem.

3. + Bolesławę Świderską int. od rodzin Olszynów, Poluszczak, Rosiaków.

4. + Franciszka Ignaszaka int. od syna Sebastiana z rodziną

16:00

1.  + Stanisława Mikołajczyka int. od rodzin Łuczak, Zaremby, brata Wacława z żoną

2. + Zofię Matczak int. od rodzin Walczaków, Czajów i Roberta

3. + Jadwigę Smółkę int. od rodzin Błaszczyków, chrześniaka Pawła z rodziną

19:00

Na cmentarzu

1. + Joannę Światłą int. od rodzin Dymarczyk, Gozdek

2. + Za zmarłych spoczywających na cmentarzu

3. + Rafała , Zofię, Andrzeja , Józefa Szmania, Pelagię, Stanisława, Antoniego, Mikołaja, Kazimierza, Spilerów, zm. siostry i szwagrów oraz dziadków z tych rodzin.

4. + Zofię, Annę, Barbarę, Marię, Edwarda, Andrzeja Bodylskich: Jadwigę, Bronisławę, Józefa, Stanisława Duczmalów, Krystynę Grzminską

.

13.08.2022r.

10:00

1. + Zbigniewa Cabaja int. od rodzin Kubackich, Nowaczyków, Bukowskich.

2. + Joannę Gierz int. od Mikołajczyków, Jarzębków

3. + Stanisławę Wojcieszak int. od rodzin Otwiasków, Thomasów, Szymczaków, Chlastów.

4. + Stefanię Ławniczak int. od Małgorzaty i Tomasza Ławniczaków z córką

16:00

1. + Wojciecha ( 23r. śm.) Teodozję, Jana Jaźwieców, Helenę, Stanisława, Eugenię, Grzegorza Stachurskich, Mariannę, Stefana, Władysławę, Stefanię Wolickich.

2. + Jolantę Poprawa int. od kuzyna Sławka z rodziną

3. W intencji OSP Gminy Nowe Skalmierzyce.

18:00

1.  W intencji Sylwii i Damiana z okazji rocznicy ślubu , z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

2. + Eugeniusza, Marka Michalaków, Pelagię, Jana, Stanisława Chmielewskich ; Janinę, Jana, Elżbietę Barczyńskich i zm. dziadków oraz o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

3. + Henryka Karolaka, Józefa, Annę, Wacława Bednarczyków, Ignacego, Stanisławę, Stanisławę, Tadeusza Karolaków; Jana Dolińskiego, Mariana Płomińskiego oraz z podziękowaniem za udaną operację.

4. + Beatę Marciniak int. od kuzynki Basi i Magdy i kuzynki Agnieszki Czaja z rodziną

14. 08.2022r.

7:00

+ Stanisława Kilos int. od chrześniaczki Bożeny i rodz. Tyrakowskich

9:00

1.  + Teresę Ławniczak  int. od grupy ,, Kucharzyków” i Józefa Ławniczaka z rodziną

2.  + Za zmarłego tatę w 23r. śm. , Kazimierę, Leona Mucha , Roberta, Kazimierza Stawik oraz  z podziękowaniem za szczęśliwą operację i o szybki powrót do zdrowia

3.  + Zofię Wawrzyniak

11:00

1.      + Stefanię Będzieszak i zmarłych z rodziny Będzieszaków i Basińskich

2.      Z podziękowaniem za 30 lat małżeństwa z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo , dary Ducha Świętego i dalszą opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla Jubilatów i całej rodziny.

3.      Jana, Mariannę, Józefa, Pabiszczaków, Stanisławę, Stanisława Sztukowskich i zm. z rodziny oraz z prośbą do Matki Bożej o zdrowie i opiekę nad całą rodziną

4.      Mariannę, Michała, Irenę Jakubiak, Danutę Mieczysława, Wiesława Nowickich

17:00

1. Jana, Mariannę, Mariana, Macieja, Tomasza Pawlaków oraz zmarłych z  rodziny Pawlaków i Kowalczyków

2. + Krystynę Ukasik int. od rodziny Jaźwieców, Wojcieszaków, Jończyk

00:00

Pasterka maryjna

1. Stefana Stasiaka int. od rodziny Spaleniaków , Szymczaków, Tomczak

2. Z okazji 14-tych urodzin Emilii i 48-ych ur. Wioli z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej i błogosławieństwo Boże , dary Ducha Świętego, dla Jubilatek i całej rodziny.