Ogłoszenia duszpasterskie 13.11.2022r.

1.    Dzisiaj w naszej parafii Niedziela inwestycyjna – Bóg zapałać za składane ofiary.

2.    We wtorek zapraszamy na spotkanie ,, Kręgu Biblijnego” po wieczornej Mszy Świętej.

3.    W środę przypada 16 dzień miesiąca tego dnia modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

4.    W środę po wieczornej Mszy Świętej w domu katolickim odbędzie się spotkanie Rady Ekonomicznej  i Rady duszpasterskiej, na które zapraszamy.

5.    W czwartek na godz. 19:30 zapraszam na spotkanie ,, Kucharzyki”.

6.    W dniu 11 grudnia 2022r. w domu katolickim odbędzie się kiermasz bożonarodzeniowy. Zapraszamy do wystawianie na kiermaszu swoich produktów. Chętne osoby prośmy o zgłaszanie do ks. proboszcza.

7.    W sobotę przypada 19 dzień miesiąca. W tym dniu po Mszy Świętej  o godz. 10:00 odmówimy Litanie do św. Józefa

8.    Za tydzień w niedziele w naszej parafii będziemy gościć kleryka naszego seminarium, który podzieli się z nami swoim świadectwem powołania. Kleryk po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie zbierał ofiary na utrzymanie naszych kleryków.

9.    W dniu 21 listopada odbędzie się wyjazd do kina na film ,, Prorok” o bł. kard. Stefanie Wyszyńskim.  Projekcja filmu w tym dniu o godz:20:00. Zapisy w zakrystii.

10. Za tydzień w niedziele będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa  Króla Wszechświata.

11. W tym tygodniu odszedł do Pana śp. Jan Szymczak ze Skalmierzyc . Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

12. Przypominamy, że można zakupić w zakrystii kalendarze diecezjalne na Rok Pański 2023 r. Koszt kalendarza to 6 zł . Środki pozyskane ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na utrzymanie naszych kleryków, którzy przygotowują się do kapłaństwa.

13. Za tydzień w niedziele o godz.17:00 w naszej parafii rozpocznie się kurs przedmałżeński, który potrwa do środy. Zapraszamy

14. Przypominamy można zabrać ze stolików stojących pod chórem kartki na wypominki roczne . Wypominki roczne to 50 zł od nazwiska jak co roku . Prosimy o czytelne pisanie imion i nazwisk i godzin Mszy Świętych. Wypominki roczne można składać do końca miesiąca.

15. Prasa katolicka : ,, Gość Niedzielny” ; ,, Przewodnik Katolicki”; ,, Różaniec” ; ,, Mater Dei”