Intencje mszalne 17-23.10.2022r.
Poniedziałek 17.10.2022r. |
7:30 |
1. + Kazimierza Woźniaka int. od rodziny Bruckich, Nawrockich, Danielaków, Szymczaków. |
|
18:00 |
+ Marka (11r.śm.) Augustyna Frąckowiaka, Jerzego Dyca i zm. z rodziny Wasiaków oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo Boże dla całej rodziny |
||
Wtorek 18.10.2022r. |
7:30 |
+ Jadwigę Smółkę int. od rodzin Tomczak, Ziąbek, Ignasiak |
|
18:00 |
1. + Janinę (8r.śm.) Tadeusza Klar, Joannę Miechowiak, Wacławę, Aleksego, Krzysztofa i zm. z rodzin Dolatów , Lecha Jenchena za zm. dziadków i chrzestnych z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. |
||
2. + Genowefę( 3r.śm.) Józefa Sztukowskich oraz o zdrowie i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla całej rodziny. |
|||
. Środa 19.10.2022r. |
10:00 |
1. + Joanny Gierz int. od rodzin Bodylskich, Sodolskich Tyrakowskich |
|
2. + Joannę Światłą int. kuzynostwa Amonowskiej , Sobońskich, Ulichnowskich |
|||
18:00 |
1. + Krystynę Banaszczyk int. od Reginy Stępniak i rodziny Kowalików z Grudzielca. |
||
2. + Barbarę Ślązak int. od rodzin Józefiaków, Woźniaków, Salaj, Frątczaków. |
|||
Czwartek 20.10.2022r. |
7:30 |
+ Zbigniewa Cabaja int. od rodzin Stanków, Grzędów, Okoń. |
|
18:00 |
1. + Czesława Łukaszewskiego (11 r.śm.) |
||
2.+ Irenę Kempińską int. rodziny Strankowskich. |
|||
Piątek 21.10.2022r. |
7:30 |
+Teresę Jurę int. od rodzin Baraniak z Rososzycy i rodziny Jaźwiec. |
|
18:00 |
1. + Józefa Pietraszka int. os syna Dariusza Pietraszka z żoną i synem Jakubem. |
||
2. + Henryka(24 r.śm.) Reginę, Henryka Remelskich; Annę, Bronisława Perz i zm. z rodziny. |
|||
Sobota 22.10.2022r. |
10:00 |
1. + Krystynę Banaszczyk int. od sąsiadów Kajetańczyków z Boczkowa |
|
2. Z okazji 70-tych urodzin Marii oraz 75-tych urodzin Henryka . Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą opiekę i zdrowie na dalsze lata dla jubilatów, dzieci, wnucząt, a także o życie wieczne dla zmarłych rodziców Leokadii i Stanisława Gierzów oraz Marianny i Czesława Ratajów. |
|||
18:00 |
1. + Irenę Kowalską int. od wnuka Jacka z rodziną |
||
2.+ Ludwika, Pelagię Błaszczyków; Pelagię Jaźwiec; Antoninę, Antoniego, Jana, Marię Pawlaczyk; Ewę, Jarosława Jakubowskich i zm. z tych rodzin |
|||
3, + Eugeniusza (2r.śm. ) Marka Michalaków i zm. dziadków. O dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny. |
|||
Niedziela 23. 10.2022r. |
7:00 |
+ Mariana Banacha; Pelagię, Romana Stasiaków, Władysławę Poczekaj, dziadków Raczyńskich i o zd. i Boże błogosławieństwo w rodzinie. |
|
9:00 |
1. + Aleksandry Pawlak (2r. śm.) int. od syna Włodzimierza z rodziną |
||
2. + Czesława Bąka ( 5 r. śm.) oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. |
|||
3. + Anny, Feliksa Ampułów; Józefę, Kaspra Przybyłów za zm. z rodziny Ampułów i Przybyłów; Marię Kazimierczak; Dorotę Kosowską. |
|||
11:00 |
1. + Cecylię, Tadeusza ( 8r. śm.) , Eugeniusza Ciesielskich; Zofię, Józefa, Andrzeja Bąk; za zmarłych z rodzin Ciesielskich i Herbik |
||
2. O Boże błogosławieństwo , zdrowie, dary Ducha Świętego i opieki Matki Bożej Skalmierzyckiej dla Lilianny z okazji roczku. |
|||
3. + Danuty, Mieczysława, Wiesława Nowackich; Marianny, Michała, Ireny Jakubiak |
|||
17:00 |
1. + Z podziękowaniem za 40 lat małżeństwa z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata wspólnego życia i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla całej rodziny. |
||
|
|||
|
Niedziela:
7.00 9.00 11.00 17.00
Dni powszednie:
7.30 18.00
Nabożeństwo Drogi Krzyżowej:
17.00 18.00
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym:
16.00 w niedzielę
Adoracja: Wystawienie Najświętszego Sakramentu
w dni powszednie od 8.00 do 18.00; niedzile i święta od 12.00 do 17.00
Pół gdziny przed każdą
Eucharystią
W pierwszy piątek miesiąca od 15.00 do 16.00 i 16.30 do 18.00
Godziny otwarcia:
od poniedziałku do soboty
po wieczornej Mszy św.,
tel. 517 021 111
5 lipca 2020r. będziemy obchodzić Uroczystość
I Komunii Świętej w naszej parafii.