Intencje mszalne 29.08-04.09.2022r.

Intencje mszalne  29.08--04.09.2022r.

29.08.2022r.

7:30

1. + Eugeniusza Michalaka   int. od rodziny Wojciechowskich i Czerwińskich.

18:00

1.  + Mariannę( 2r.śm.) Włodzimierza Wosińskich ;Janinę, Edmunda Bednarczyków; Teodora Banasiaka i zm. z rodziny.

2. + Jana, Józefę Wasiaków; Stanisława, Stefanię Wawrzyńczaków; Idziego, Józefa Grajków, zmarłych dziadków oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej nad całą rodziną.

30.08.2022r.

+ Mieczysławy Szoły   int. od sąsiadów Pięknych, Banasiaków, Dolińskich

18:00

1. + Andrzeja Banasiaka ( 7 r. śm.) i zm. z rodziny.

2. + Adama Stefańskiego ( 9 r. śm.) , za zm. rodziców; z prośbą o zdrowie , Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

.

31.08.2022r.

10:00

1. + Wojciecha Kurka   int. od rodzin Plotów, Zająców, Kucharskich, Wdowczyków.

2. + Czesława, Pelagię, Antoniego Jędrzejewskich; Marię, Józefa, Zofię, Jana, Jerzego Piaskowskich z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

18:00

1.      + Antoninę, Antoniego, Jana Dolińskich; Pelagię, Stanisława, Edmunda, Mariana Banasiaków; Kazimierę, Albina Spaleniaków; Henryka Karolaka oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

2.      + Adama, Wojciecha, Weronikę Tomczak; Sylwestra, Stanisławę, Bogdana Kwiatkowskich; Jerzego, Juliannę Bogackich oraz o zdrowie dla całej rodziny.

01.09.2022r.

+ Eugeniusza Michalaka  int. od rodzin Kowalskich z Boczkowa i Banasiaków

9:00

W intencji nauczycieli i młodzieży rozpoczynających nowy Rok Szkolno- Katechetyczny 2022/23, a szczególnie za społeczność Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Skalmierzycach.

18:00

1.  + Idziego, Teresę, Józefę, Michała Wolczyńskich ; Agnieszkę, Barbarę, Mariana Ogrodnik oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

2 + Bronisławę, Wojciecha, Jadwigę, Zygmunta Mateckich; Bronisławę, Idziego Mikołajczyków; Ewę, Zygmunta Binków oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

3.   + Jana( 23 r. śm.) Leokadię, Genowefę, Radosława Brzezińskich, Helenę, Władysława Olszewskich; Wiesławę, Stanisława Olszaka, Jerzego Banasiaka.

02.09.2022r.

7:30

+ Klaudię Tyrakowską  int. rodzin : Dorlasów, Grobelnych, Wawrzyniaków.

16:00

1.  Marianny, Stanisława, Zdzisława Czajów; Anny, Kazimierza Bugajów, zmarłych z rodziny  Czajów, Bugajów, Pietraszków, Szewczyków, Urszulę Paprzycką i za dusze w czyśćcu cierpiące.

2  + Teresę, Stanisława, Stanisława Dulik

1.  +   Stefana Mikołajczyka

2 +  Stefanię, Jana, Zygmunta, Władysławę, Jana Jakubowskich oraz z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej nad całą rodziną .

3.  Z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo , dary Ducha Świętego, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla Jana z okazji 1 rocznicy urodzin.

03.09.2022r.

10:00

1. Intencja dziękczynno-błagalna : o wynagrodzenie i zadośćuczynienie Niepokalanemu Sercu Marii za grzechy nasze , kapłanów , rodziców, i całego świata oraz o Boże błogosławieństwo , dary Duch Świętego , zdrowie, i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca , a dla zmarłych o życie wieczne.

2. +  Dawida Sztukowskiego

15:00

Ślub

16:00

Ślub

18:00

1.  + Irenę, Tadeusza, Kazimierza Kowalskich oraz zmarłych z rodzin Kowalskich, Grześków, Kempów i dusze w czyśćcu cierpiące.

2. + Stefana Musielaka, Kazimierza Ogrodowicz, Ludwikę, Kazimierza Woźniaków, Barbarę Kaźmierczak , Stanisława Janiszewskiego oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

04. 09.2022r.

7:00

+  Joannę, Edmunda, Andrzeja, Marię, Józefa Samorzewskich ; Janinę, Jana Gaszczyńskich; Jadwigę , Andrzeja Pawlaków; za dusze w czyśćcu cierpiące , a także o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i silną wiarę.

9:00

1.  + Henrykę Szczechowską int. od Sławki i Andrzeja Ławniczaków

2.  + Z okazji 40-tej  rocznicy ślubu oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla Jubilatów i całej rodziny oraz opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej na dalsze lata oraz w intencji Bogu wiadomej .

3.  + Józefa Kubiaka

11:00

1.      +  Mariusza Kuncewicza ( 7 r. śm.) oraz za zmarłych z rodziny Walczaków i Kuncewiczów , Wolatków i Ławniczaków.

2.      Z okazji 46-tej rocznicy ślubu oraz 2-ej rocznicy urodzin Jakuba ; z podziękowaniem za otrzymane łaski , z prośbą o Boże błogosławieństwo , dary Ducha Świętego , zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla Jubilatów i całej rodziny.

3.      + Mariannę, Mariana, Annę Szymczaków; za zm. z rodzin Lisów, Szymczaków; Jolantę, Antoniego Wolniaków.

17:00

1.      +  Kazimierza ( 23 r. śm.) Pelagię, Justynę, Stanisława Krysiaków oraz za Józefę, Mariana, Wincentego Lechosława i Joannę Światłych , a także z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla naszej rodziny.

2.      + Arkadiusza Tyca int. od kuzynostwa Macieja, Maksymiliana, Joanny z rodzinami.