Intencje mszalne 15-21.08.2022r.

Intencje mszalne  15-21.08.2022r.

15.08.2022r.

7:00

1. + Stanisława Bartczaka int. od Urszuli Kaźmierczak z córką , od Jernalczyków, Pabiszczaków.

9:00

1.  Z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo , dary Ducha Świętego , zdrowie oraz opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla Jakuba z okazji urodzin.

2.  + Zbigniewa Sztanderę , z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Matki Bożej nad rodziną

3. Do Matki Bożej Skalmierzyckiej z prośbą o zdrowie mamy i zdrowie ciężko chorego syna

10:30

1. + Ryszarda Jastrzębskiego, Zofię, Józefa Olszewskich , za rodziców i rodzeństwo. O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

2. + Krzysztofa Urbaniaka ( 12r.śm.) za zmarłych rodziców, Bożenę, Bronisława Woźniaków, Krystynę, Kazimierza Urbaniaków, za dziadków Krysiaków, Woźniaków, Urbaniaków, Labowskich, , Janinę, Czesław Błaszczyków; Józefa Woźniaka, Helenę Labowską oraz z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny . Z podziękowaniem za życie Igi.

3. + Eugeniusza Ciesielskiego int. od Aleksandra Grabarczyka z rodziną , rodziny Wolskich , Piaskowskich, Woźnickich.

12:00

Suma odpustowa

1.  Za parafian

2. + Józefa Otwiaskę ( 1r.śm.)

16:00

1.  + Krystynę Rosik int. od kuzynki Haliny z rodziną Budzików i Kowalskich

2. + Mariannę Koniarek, Mariannę Kowalczyk

16.08.2022r.

+ Marka Michalak int. od chrześniaka Mikołaja i bratanicy Emilii z rodziną

1. + Ryszarda Laskowskiego int. od szwagra Eugeniusza z rodziną

2. + Stefanię Ławniczak int. od Violetty i Piotra Ławniczaków  z córką

.

17.08.2022r.

10:00

1. + Bogumiła Herbika int. od Hani Pawlak i Haliny Szkudlarek

2. + Joannę, Edmunda, Andrzeja Samorzewskich; Ludwikę, Franciszka Szkudlarków; Krystynę, Stanisława, Mirosławę Nowaczyków; Mariannę Mądżak; Pelagię Adamską i dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00

1.      + Mariannę ( 30 r. śm.) Leona Kaplickich; Wiktorię, Eleonorę, o. Feliksa Matyśkiewiczów ; Czesława Łukaszewskiego ; Zbigniewa Domagałę oraz za zm. z tych rodzin, a także o błogosławieństwo Boże w rodzinie.

2.      + Stanisława, Henryka, Stanisławę, Franciszka Ranisiów; Stanisławę, Ignacego, Jana, Radosława Przybyłów; Irenę, Jana Felichów; Eugeniusza Plutę; Helenę, Franciszka Cudaków; Jana Wawrzyniaka; Wacławę, Aleksego, Krzysztofa Dolatów; z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

18.08.2022r.

7:30

+ Kazimierza Woźniaka int. od sąsiadów Ziemniaków , Grajcar, Chlastów.

1.  + Dawida Sztukowskiego int. od chrzestnej Marii z mężem

2   + Radosława Sobczyka i zm. z rodziny Sobczyków oraz z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla całej rodziny oraz opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej

19.08.2022r.

7:30

+ Macieja Mikołajczyka int. kuzynki Ani z Bożeną i chrześniaczki Pauliny z rodziną

18:00

1.  + Romana Smolarka int. od rodziny Namysł, Melka, Łuczaków, Kubiaków.

2 + Feliksa Pawłowskiego (32r.śm.), Marię, Grzegorza Pawłowska oraz z podziękowaniem za zdrowie i opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej dla całej rodziny.

3.      + Mariana Czaję int.  od sąsiadów Jędrzejewskich i Ratajów z Kalisza.

20.08.2022r.

10:00

1. + Stanisława Lisa int. od Woźniaków i Kasprzaków

2. + Tadeusza ( 9 r.śm.) Mieczysławę Gruszków; Kazimierza Gruszkę , za wszystkich zmarłych z rodziny oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej.

1.  + Mariannę Ławniczak int. od syna Mariusza z żoną

2. + Mariannę, Ludwika ( 30r.śm.) Kazimierza ,Józefa Wilczurów; Elżbietę, Andrzeja Zdybów, Alicję, Janinę, Mariusza Kardas oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.

21. 08.2022r.

7:00

+ Joannę, Edmunda, Mariannę, Józefa, Samorzewskich , Józefę, Łucję, Wacława Mikołajczyków, Jadwigę, Andrzeja Pawlaków i za wszystkie dusze w czyśćcu ciepiące.

9:00

1.  + Teresę, Stanisława Kubiaków zm. z rodziny; Marię, Jana, Weronikę Zydorków

2.  + Kazimierę, Franciszka Stempniaków, Zofię, Tomasza Baranków, Dorotę, Feliksa Pasiaków oraz o Boże błogosławieństwo , zdrowie, opiekę Matki Bożej Skalmierzyckiej

3.  + Stefanię Ławniczak int. od Sławki i Andrzeja Ławniczaków

11:00

1.      + Gabrielę, Ludgera , Annę Sierpkowskich  i zm. z rodziny Dłubków

2.      Z podziękowaniem za przeżyte 10 lat małżeństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę nad całą rodziną

3.      + Andrzeja( 13 r. śm.), Helenę, Henryka, Jarka, Pawła Pietraszków; Janinę, Stefana, Ireneusza, Wasielewskich, Zofię, Antoniego Augustyniak i za zm. dziadków z tych rodzin.

17:00

1.      + Teresę Walczak , Bronisława i Władysławę Walczak, Jana , Cecylię Tomczak , Mariannę Zydorek , Kazimeirza Stempniaka. Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w rodzinie.