SALVE 2018

Kod pocztowy np. 63-460 *
Miejscowość:
rozmiar koszulki:
REGULAMIN SPOTKANIA Rekolekcyjne dla młodzieży na rozpoczęcie wakacji w Skalmierzycach Koszt uczestnictwa: 30zł – koszulka +2 kolacje, obiad, i śniadanie 1. Tworzymy jedną wspólnotę młodych ludzi gromadzących się wokół Boga. 2. Budujemy wspólnie klimat życzliwości i otwartości wobec innych. 3. Na początku każdy zobowiązany jest zgłosić się do recepcji! 4. Decydując się na uczestnictwo w spotkaniu zobowiązujesz się brać udział we wszystkich punktach programu i przestrzegać regulaminu. 5. Po terenie imprezy mogą poruszać się tylko osoby posiadające identyfikatory. 6. Na terenie spotkania nie dopuszcza się upubliczniania postaw i poglądów sprzecznych z nauką Kościoła Katolickiego. 7. Nie wolno używać otwartego ognia. 8. Obowiązuje zakaz wnoszenia, posiadania oraz używania: broni, niebezpiecznych przedmiotów, materiałów pirotechnicznych, napojów zawierających alkohol, środków odurzających i substancji psychotropowych. 9. Dbamy o czystość. Śmieci wyrzucamy tylko do worków i kubłów. 10. Pieniądze, dokumenty i cenne przedmioty prosimy nosić przy sobie. Znalezione przedmioty prosimy dostarczać do Ekipy i tam należy poszukiwać zguby. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione poza depozytem. 11. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za uczestników poza terenem spotkania. 12. W przypadku złamania regulaminu uczestnik może zostać usunięty ze spotkania. 13. W spotkaniu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 rok życia, wówczas wymagana jest pisemna zgoda rodziców na uczestnictwo w imprezie. 14. Uczestnicząc w spotkaniu zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych do celów organizacyjnych i dotyczących spotkania oraz wykorzystywania nagrań i zdjęć z imprezy. Uczestnik biorący udział w imprezie wyraża zgodą na w/w regulamin. Interpretacja regulaminu należy do organizatorów.
Pytanie